KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15893179
nr 1589 3179
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 232/250. Bildmått: 61x43 cm, yttermått inklusive ram: 82x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:16:29
30/12 20:19:54
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén